Na Sahaře sněžilo!

Zázraky se občas dějí a můžou se tak naskytnout jedinečné až bizardní obrázky. A tak se stalo že i rozpálenou Saharu zasypal sníh. A to těsně před Vánoci, jak symbolické. Snímky zasněžené pouště uchvátily svět. Je toto možné?

Zasněžená Sahara – zdroj: Twitter.com

Tyto úžasné snímky jsou dílem amaterského fotografa Karima Boucheta. Není to poprvé co na tomto místě sněžilo. Místní lidé mohou pamatovat i podobnou nadílku před 40 lety. Není divu že lidi jsou z toho bíleho nadělení unešení. Město Ajn Sefra lepší na samé hranici poušty a běžně tu je přes den třeba i 40 stupňů.

[AdSense-A]

Zimy jsou tu chladné, teplota klesne třeba i pod bod mrazu, ale sníh tu nebývá. Proto nyní z toho sněhu byl takový šok. A protože místní oblast obývají věřící lidé tak se hned objevilo varování, že se jedná o proroctví které se právě naplňuje. Jedno proroctví říká, že poušt pokrytá sněhem je znamení. Je toto skutečnost? Není to jen báchorka pro media? At´ už je to pravda či není, tak jedno je jisté. Běžně tu nesněží a jistě toto něco znamená. Uvidíme co přinese blízká budoucnost pro lidstvo!