První česká Barbie: Plním si své sny

Gabriel Jiráčková je mladá a talentovaná herečka a modelka, která svým vzhledem tak trochu připomíná známou panenku od Mattela a proto má i přezdívku Česká Baribie. Ostatně je to i její sen se k této ikoně vzhledově přiblížit.
Je krásná že?
Lolo Ta Bella, jak se necháva s oblibou říkat není rozhodně šedá myška v našem showbiznisu. Ráda se stylizuje do nejrůznějších rolí a jedna z nich je slavná panenka Barbie. Ale její stylizace do panenky Barbie není to jediné čím je zajímavá. Mimo nesporné fyzické krásy je též nadějnou mladou herečkou. Účinkovala v televizním pořadu Zlatý oříšek, Solasido, několikrát zpívala v přímém přenosu pro slovenskou televizi či učinkovala pro naší rozhlasovou stanici ČRo2 v pořadu Tobogán nebo v DTA Domino. Díky účasti v tříkolovém castingu, získala roli v seriálu Špačkovi v síti času.  A mihla se též na TV Nova v seriálu Ulice. Dále účinkovala v několika dalších televizních pořadech, např. recitovala v přímém přenosu SVT1 z bratislavského národního divadla. Možná jste si všimli že často vystupuje na slovensku a není to náhoda. Její patroni jsou Deana a Juraj Jakubisko kteří ji v kariéře podporují. Pro její skvělý vzhled též učinkovala v v řadě hudebních videoklipů, např. v písních Made Of Steel, I Was Invisible (Bellisimo), Showbyznys, Den D, Jediná vteřina atd.
 
Poslední rok se ráda stylizuje do Barbie a fotí jednu žhavou fotku za druhou. Ostatně podívejte se na ně sami v naší fotogalerii.