Vnučka Roberta Kennedyho je mrtvá!

Vnučka Roberta F. Kennedyho zemřela ve čtvrtek poté, co se možná předávkovala prášky ve svém sídle Hyannis v Massachusetts. Smrt mladé Saoirse Kennedyho Hillové (22 let), která psala na sociálních sítích o svých bojích s depresí, je vyšetřována místní policií.

„Naše srdce je otřeseno ztrátou naší milované Saoirse,“ řekla rodina v prohlášení. „Její život byl plný naděje, slibu a lásky.“ Hluboce se starala o přátele a rodinu, zejména o její matku Courtney, jejího otce Paula, její nevlastní matky Stephanie a její babičky.

Ethel Kennedyová (91 let), vdova po Robertu F. Kennedym, je v prohlášení citována jako „Svět je dnes o něco méně krásný“. Saoirse byla převezena do nemocnice Cape Cod v Hyannis kolem 14:30, kde byla prohlášena za mrtvou. „Záležitost zůstává předmětem vyšetřování policie Barnstablecké policie a detektivů státní policie.

Saoirse podrobně popsala svůj boj s depresí v článcích pro své noviny na střední škole. „Lidé mluví o rakovině běžně; proč je tak obtížné diskutovat o účincích deprese, bipolárního, úzkostného nebo schizofrenního onemocnění? “napsala. „Jenom proto, že nemoc nemusí být zvenku viditelná, neznamená to, že osoba, která jí trpí, se nebojí,“ napsala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.