Vnučka Roberta Kennedyho je mrtvá!

Vnučka Roberta F. Kennedyho zemřela ve čtvrtek poté, co se možná předávkovala prášky ve svém sídle Hyannis v Massachusetts. Smrt mladé Saoirse Kennedyho Hillové (22 let), která psala na sociálních sítích o svých bojích s depresí, je vyšetřována místní policií.

“Naše srdce je otřeseno ztrátou naší milované Saoirse,” řekla rodina v prohlášení. “Její život byl plný naděje, slibu a lásky.” Hluboce se starala o přátele a rodinu, zejména o její matku Courtney, jejího otce Paula, její nevlastní matky Stephanie a její babičky.

Ethel Kennedyová (91 let), vdova po Robertu F. Kennedym, je v prohlášení citována jako „Svět je dnes o něco méně krásný“. Saoirse byla převezena do nemocnice Cape Cod v Hyannis kolem 14:30, kde byla prohlášena za mrtvou. „Záležitost zůstává předmětem vyšetřování policie Barnstablecké policie a detektivů státní policie.

Saoirse podrobně popsala svůj boj s depresí v článcích pro své noviny na střední škole. “Lidé mluví o rakovině běžně; proč je tak obtížné diskutovat o účincích deprese, bipolárního, úzkostného nebo schizofrenního onemocnění? “napsala. “Jenom proto, že nemoc nemusí být zvenku viditelná, neznamená to, že osoba, která jí trpí, se nebojí,” napsala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *